Одним із самих головних аргументів при працевлаштуванні для студента є можливість поєднувати роботу з навчанням. Зазвичай ті роботодавці, які зацікавлені наймати молодь з незакінченою вищою освітою, пропонують зручний режим праці: неповний робочий день, тимчасову або віддалену роботу, стажування. Повна зайнятість рекомендується випускників, заочникам або вечірниках. Однак, бувають і виключення. Тож тобі слід вивчити всі види графіків роботи і визначити, який з них тобі більше підходить.
Порада 1. Важлива не тільки теорія, але й практика
Не поспішай надсилати резюме в першу ліпшу компанію - залиш МакДональдз і роздачу листівок на зовсім вже важкі часи. Краще спробуй влаштуватися стажистом на посаду, пов'язану з твоєю майбутньою спеціальністю. Навіть якщо тебе погодяться взяти за копійки, у тебе з'явиться саме цінне придбання для молодого фахівця - практичний досвід. Уяви собі, що ти ні разу в житті не підходив до плити. Чи зможеш при цьому зварити смачний український борщ за допомогою однієї т
... Читати далі »
Успішно пройти співбесіду допоможуть такі правила:
Випередив час.
Обов'язково прийди заздалегідь - запізнення буде свідчити про твою непунктуальність і необов'язковість. Якщо ж відчуваєш, що спізнюєшся хоч на пару хвилин, передзвони і попередь про це. Приїхавши на зустріч, відключи мобільний телефон. Чи не піднось, якщо тебе просять почекати. І не призначай ніяких зустрічей відразу після співбесіди - воно може затягнутися, наприклад, через запізнення роботодавця.
-->ВХІД<-- Отримайте власну пошту імя@zalk.at.ua
Бажаєте? Тоді Вам сюди
Цитата...
Найціннішим скарбом, якого не забере вода, не спалить вогонь, якого не знищать роки, що кладуться нам на життєвій дорозі, якого не заберуть нам сильніші, - є знання.